Zaterdag 11 november 2006
Hans Beerta nieuwe Prins bij De Cascarvieten
Het best bewaarde geheim van Castellum is bekend gemaakt. Op zaterdag 11 november, om precies 22.11 uur, werden de nieuwe Prins, Page en Hofmaarschalk onthuld. De Hofmaarschalk was de eerste. De eer viel te beurt aan Frits Nieste, 52 jaar en in het dagelijks leven detentietoezicht-houder en freelance vormgever/dtp-er. Mede door de inspanningen van Frits is er een vriendschappelijke band ontstaan tussen de Niester Carnevals Club uit het duitse plaatsje Nieste en De Cascarvieten.

Frits telt zichzelf voor aan het publiek

Nadat opnieuw was afgeteld van 11 naar 0 en de spanning steeg, werd de nieuwe page voor dit seizoen bekend gemaakt. Tot ieders verrassing is het de lieftallige Monique van Leeuwen(32) geworden. Monique is moeder van twee dochters en werkzaam als leerkracht op basisschool De Rank. Zij is al 11 jaar actief in de vereniging.

Page Monique zwaait enthousiast naar haar publiek.

Tot slot HET hoogtepunt van de avond: de onthulling van Prins Cascar XLII. Een wolk van confetti daalde neer toen de naam Hans Beerta door de presentator werd uitgeroepen. Hans (36) is vader van twee dochters en een derde die in februari verwacht wordt. Hans is in het dagelijks leven mede-eigenaar van Choices in de Julianastraat en zeer trots dat hij voor een seizoen lang Prins Cascar XLII mag zijn.

In een wolk van gekleurde confetti werd Prins Cascar XLII bekend gemaakt.

Zo'n 400 bezoekers waren getuige van de onthulling van Prins Cascar XLII.
De kersverse Prins krijgt de sleutel van de stad van zijn voorganger Prins Cascar XLI.

Prins Cascar XLII wordt gefeliciteerd door Dhr. en Mw. Schoof (burgemeester)

Een welgemeende kus van zijn vriendin Yvon.  Trots poseert de kersverse Prins met zijn familie voor de camera. 

Terug naar archief